Specializovaný e-shop pro papoušky.

Chovatelské potřeby pro papoušky, kočky a psy.

Doprava

 

Tabulkový přehled přeprav a cen

Typ dopravy Cena za přepravu(vč. DPH)

 

Česká pošta 169 Kč
Česká pošta (balíček do ruky) 189 Kč

Expresní přeprava (celá ČR)

Zásilku Vám dopravíme do 24 hodin od expedice kamkoliv po celé České Republice, ať už domů nebo do zaměstnání. V případě, že nebudete zastiženi, bude Vám zásilka doručena následující pracovní den.

Zásílky jsou doručovány v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Přesný čas doručení nelze předem určit, předpokládaný čas doručení zjistíte na stránkach http://www.geis-group.cz po zadání PSČ adresy doručení.

Tímto způsobem je možné přepravit zásilky od 0 do 30 Kg.

Zboží můžete zaplatit dobírkou při převzetí nebo bankovním převodem předem.

Přepravu zajišťuje přepravní služba Geis

Reklamace poškození
Zákazník je povinen při převzetí zkontrolovat, zda obal zásilky není poškozen. V případě poškození obalu zásilku nepřebírejte. Mechanické poškození výrobku v nepoškozeném obalu je nutno nahlásit do 2 pracovních dnů.

Přeprava Českou poštou (celá ČR)

Zásilku Vám dopravíme do 2 dnů od expedice kamkoliv po celé České Republice, ať už domů nebo do zaměstnání. V případě, že nebudete zastiženi, bude zásilka uložená na Vaší poště po dobu 7 dnů.

Tímto způsobem je možné přepravit zásilky od 0 do 30 Kg a hodnotou nepřesahující 30.000 Kč.

Zboží můžete zaplatit dobírkou při převzetí nebo bankovním převodem předem.

Přepravu zásilek zajišťuje Česká pošta.

Reklamace poškození
Zákazník je povinen při převzetí zkontrolovat, zda obal zásilky není poškozen. V případě poškození obalu zásilku nepřebírejte nebo uplatněte reklamaci nejpozději do 24 h na příslušné poště dle dodací adresy. Zásilku je nutné dopravit na poštu kompletní, popřípadě kontaktujte centrum České pošty na telefonu 800 104 410.